Kaarthouder soft anti-skimming
-
(NAN) beoordeeld door 0 klant
Kunststof kaarthouder met RFID bescherming, ofwel bescherming tegen skimmen. Verkrijgbaar in meerdere, opvallende kleuren. Hierdoor valt de pas meteen op wanneer hij uit de zak of tas valt. ... Lees meer
Vanafprijs
0,21Alle prijzen zijn exclusief BTW
-
Vanafprijs: 0,21 excl. BTW
- Gratis verzending Benelux
- Gratis annuleren tot akkoord drukproef
- Productie start pas bij akkoord drukproef
Vanafprijs
0,21Alle prijzen zijn exclusief BTW
-
Vanafprijs: 0,21 excl. BTW
- Gratis verzending Benelux
- Gratis annuleren tot akkoord drukproef
- Productie start pas bij akkoord drukproef
Relatiegeschenk
Artikelnummer |
388324 |
Materiaal |
kunststof |
Afmetingen relatiegeschenk |
9,2 cm x 6,3 cm x 1 mm |
Gewicht artikel |
0,2 gr |
country of origin |
CN |
Handleiding talen |
|
Material |
kunststof |
RFID |
Ja |
Taal Beschrijving |
Productomschrijving
Wees skimmers te slim af met deze zachte kaarthouder. De kaarthouder met logo is voorzien van RFID bescherming, wat betekent dat uw pas in de houder ongevoelig is voor identificatie met radiogolven. U zult dus niet geskimd worden terwijl u uw pas in uw zak of portemonnee heeft. Omdat de houder van flexibel materiaal gemaakt is en niet groter dan nodig, past hij makkelijk in de portemonnee. Deze handige kaarthouders zijn bovendien voorzien van een handige inkeping. Daarmee kunt u uw pas snel en gemakkelijk uit de houder verwijderen. De bedrukte kaarthouders met RFID bescherming zijn verkrijgbaar in opvallende kleuren, waardoor uw pas meteen zal opvallen wanneer hij uit de zak valt. Wel zo veilig! Wist u dat de anti-skimmings kaarthouders bedrukken een absolute aanrader is voor een grotere naamsbekendheid?
De kaarthouders bedrukken we op één of beide zijden, door middel van tampondruk. De kaarthouders bedrukken we op zowel door voor- als op de achterzijde. Dankzij de tampondruk krijgt u snel een goed resultaat. U kunt zelf zien hoe snel het gaat, door middel van onze Track & Traceservice. Na bestelling krijgt u van ons een code in uw mail. Daarmee kunt t uw pakket op de voet volgen. De kaarthouders bedrukken we in een formaat van 50 x 40 mm, in 1 kleur. U kunt zeker zijn van een uitstekend resultaat, want onze gratis logoservice zorgt altijd voor een haarscherpe afbeelding.
Eerst zien en uitproberen voordat we uw kaarthouders bedrukken? Dan bestelt u toch gewoon een sample? Dit onbedrukte voorbeeldexemplaar is gratis, mits u binnen 10 dagen na aanvraag ervan bestelt. Wist u bovendien dat u zelf uw offerte kunt downloaden? Zo transparant zijn wij! Overigens hebben wij altijd voor bestellende klanten een leuke, passende actie. Benieuwd wat voor extraatje wij voor u hebben? Bestel dan snel uw kaarthouders met logo! En laat dan de verzending binnen de Benelux altijd gratis zijn!
Veelgestelde vragen
-
Wat is RFID-bescherming en hoe werkt het?
RFID-bescherming voorkomt dat kwaadwillenden je kaartgegevens kunnen uitlezen met een scanner. De kaarthouder blokkeert het RFID-signaal van je kaarten. -
Past de kaarthouder in elke portemonnee?
Ja, het dunne en flexibele ontwerp maakt de kaarthouder geschikt voor vrijwel elke portemonnee. -
Kan ik meerdere kaarten in de houder bewaren?
De kaarthouder is ontworpen voor één kaart, zodat de RFID-bescherming optimaal werkt.
Verpakking
Grootverpakking aantal |
1050 |
Grootverpakking maten |
32.5 cm x 13 cm x 35 cm |
Grootverpakking gewicht |
2.2 kg |
Voordelen
- RFID-bescherming: Voorkomt dat je kaartgegevens worden geskimd.
- Dun en flexibel: Past gemakkelijk in elke portemonnee zonder extra bulk.
- Eenvoudig in gebruik: Inclusief inkeping om kaarten snel en makkelijk uit te nemen.
- Geschikt voor één pas: Ideaal voor bankpassen, ID-kaarten of creditcards.
- Duurzaam materiaal: Gaat lang mee, zelfs bij dagelijks gebruik.
Kies met vertrouwen het juiste relatiegeschenk
Wij helpen je met persoonlijk advies, snel en simpel
Alle voordelen
speciaal voor jou
Benieuwd wat er nog meer mogelijk is? Lees onze volledige FAQ




















